Posted by admin on luty - 13 - 2024 | Możliwość komentowania Odkrywamy Europę za pośrednictwem pociągów została wyłączona

Miejsca, które trzeba ujrzeć przed swoją śmiercią
Zasadniczo fakty są takie, że tych miejsc, które są warte naszych odwiedzin jest ze wszech miar dużo. A zatem w niedługim artykule chciałbym tylko skupić się na jednym temacie – czyli zastanówmy się, które europejskie stolice tak naprawdę warto ujrzeć. Z całą pewnością fantastyczne są takie miasta jak Helsinki, Madryt, Lizbona albo Zagrzeb. Naturalnie nie byłem jeszcze we wszystkich stolicach, a więc może jakąś pominąłem, lecz akurat te typy bez cienia wątpliwości są warte większej uwagi – to świetne miejsca!
Kapitalnym rozwiązaniem jest zwłaszcza zwiedzenie Pragi. Należy otwarcie rzec, że turystyka w Czechach jest fantastycznie rozwinięta, tak naprawdę Praga jest tak jakby stworzona dla podróżnych. Przynajmniej według mnie Praga to miejsce, które jest najbardziej urokliwą stolicą w Europie. Może gdyby Kraków nie przestał być dawno temu stolicą Polski, myślałbym w inny sposób, lecz na dzień dzisiejszy trudno o jakąś lepszą stolicę. Przynajmniej 3 dni na zwiedzenie Pragi jest standardem. Chociaż, aby poznać prawdziwą Pragę należałoby w niej zamieszkać.

Szczegóły na portalu: http://milusiowo.pl/

Comments are closed.